Apie

Vizija: Patikimas personalo valdymo partneris žengiant pirmus žingsnius ar įgyvendinant pokyčius.

Misija: Padedame verslui kurti bei efektyviau įgyvendinti personalo valdymo procesus.

Kodėl esame HR Hint?

Būtent dėl to teikiame užuominas (hint’us) kiekvienam personalo valdymo klausimui organizacijoje išspręsti neišeinant iš darbo vietos ir taip taupome Jūsų laiką.

Hrhint įkūrėja | Giedrė Vaitiekūnaitė

Sėkmingo personalo valdymo profesionalė, veiklos ir karjeros vystymo trenerė, lektorė ir karjeros, savirealizacijos seminarų autorė. Moteris, kuri mano, kad veikti tai, ko nori širdis, yra JĖGA, o stipriausia ir keičianti jėga naujuose individualiai pasirinkto gyvenimo įvykiuose ir potyriuose yra sąmoningas veikimas. Daugiau nei 10 metų praktinė personalo valdymo patirtis skirtingo verslo sektorių įmonėse įžiebė greitą reakciją, priimant efektyvius sprendimus. Personalo valdymo procesų kūrimas ir diegimas užtikrinant organizacijos vystymą remiantis tarptautinėmis sėkmės patirtimis ir vyraujančiomis tendencijos šiuolaikinėje visuomenėje. Žmogiškųjų išteklių valdymo magistro laipsnis ir psichologijos studijos suteikia galimybes aiškiai suvokti ir pamatyti, tai kas neigiamai veikia komandos, kolektyvo, didelės verslo organizacijos energijos lauką ir pasiūlyti tinkamus pokyčius žengimui į finansinį augimą, pasitelkiant vidinės kultūros personalo valdymo ypatumus ir strateginius virsmo veiksmus.

Ekspertinės sritys: Personalo valdymo procesai, vadovavimas, aukščiausios grandies vadovų atrankos, talentų potencialo identifikavimas ir jų vystymas, asmeninio efektyvumo didinimas, organizacijos kultūros vystymas.
Kitos sritys: organizacijos valdymas, laiko planavimas, asmeninio efektyvumo didinimas, pokyčių planavimas ir valdymas, atlygio ir papildomų naudų valdymas.

HR verslo partnerė | Asta Mikalajūnienė

Sertifikuota personalo valdymo profesionalė, kuri nuolat domisi personalo valdymo tendencijomis, ne tik apie jas žino, bet ir patikrina praktiškai. Per savo darbinę karjerą dirbo tiek viešajame sektoriuje, tiek tarptautinio, tiek lietuviško kapitalo įmonėse. Nuo 0 kūrė visą HR įmonės sistemą vidutinio dydžio įmonėje, konsultavo nevyriausybinio sektoriaus organizacijas, o taip pat žmones karjeros planavimo klausimais.

Žmogus, kuriam svarbu įmonių progresas, bet ne mažiau – laimingi ir motyvuoti darbuotojai. Verslo ir administravimo magistras suteikė žinių apie įmonės procesus, o pasirinkta tema (Konkurencinis pranašumas IT įmonėse) paskatino pasigilinti į tuo metu dar kylantį IT sektorių. Aktyvi veikla personalo profesionalų asociacijoje (HR standarto, o taip pat HR strategijos ir taktikos mokymai, įvairūs renginiai) suteikė tvirtą teorinį pagrindą, kuris vėliau pavirto į praktinius ir lengvai pamatuojamus sprendimus įmonėse.

Ekspertinės sritys: personalo valdymo procesai, organizacijos kultūros vystymas, pokyčių planavimas ir valdymas, vidinė komunikacija, darbdavio įvaizdžio formavimas.
Kitos sritys: kompetencijų modeliai, KPI, atlygio valdymas, mokymų planavimas ir įgyvendinimas.