Apie

Vizija: Geriausi personalo valdymo procesų ir sistemų diegėjai bei valdytojai Lietuvoje.

Misija: Padedame verslui kurti bei efektyviau įgyvendinti personalo valdymo procesus.

Kodėl esame HR Hint?

Būtent dėl to teikiame užuominas (hint’us) kiekvienam personalo valdymo klausimui organizacijoje išspręsti neišeinant iš darbo vietos ir taip taupome Jūsų laiką.

Hr Hint Online įkūrėja | Giedrė Vaitiekūnaitė – Urbanovič

Sėkmingo personalo valdymo profesionalė, veiklos ir karjeros vystymo trenerė, lektorė ir karjeros, savirealizacijos seminarų autorė. Moteris, kuri mano, kad veikti tai, ko nori širdis, yra JĖGA, o stipriausia ir keičianti jėga naujuose individualiai pasirinkto gyvenimo įvykiuose ir potyriuose yra sąmoningas veikimas. Daugiau nei 10 metų praktinė personalo valdymo patirtis skirtingo verslo sektorių įmonėse įžiebė greitą reakciją, priimant efektyvius sprendimus. Personalo valdymo procesų kūrimas ir diegimas užtikrinant organizacijos vystymą remiantis tarptautinėmis sėkmės patirtimis ir vyraujančiomis tendencijos šiuolaikinėje visuomenėje. Žmogiškųjų išteklių valdymo magistro laipsnis ir psichologijos studijos suteikia galimybes aiškiai suvokti ir pamatyti, tai kas neigiamai veikia komandos, kolektyvo, didelės verslo organizacijos energijos lauką ir pasiūlyti tinkamus pokyčius žengimui į finansinį augimą, pasitelkiant vidinės kultūros personalo valdymo ypatumus ir strateginius virsmo veiksmus.

Ekspertinės sritys: Personalo valdymo procesai, vadovavimas, aukščiausios grandies vadovų atrankos, talentų potencialo identifikavimas ir jų vystymas, asmeninio efektyvumo didinimas, organizacijos kultūros vystymas.
Kitos sritys: organizacijos valdymas, pokyčių planavimas ir valdymas, atlygio ir papildomų naudų valdymas.

HR Hint Online verslo partnerė | Asta Mikalajūnienė

Sertifikuota personalo valdymo profesionalė, kuri nuolat domisi personalo valdymo tendencijomis, ne tik apie jas žino, bet ir patikrina praktiškai. Per savo darbinę karjerą dirbo tiek viešajame sektoriuje, tiek tarptautinio, tiek lietuviško kapitalo įmonėse. Nuo 0 kūrė visą HR įmonės sistemą vidutinio dydžio įmonėje, konsultavo nevyriausybinio sektoriaus organizacijas, o taip pat žmones karjeros planavimo klausimais.

Žmogus, kuriam svarbu įmonių progresas, bet ne mažiau – laimingi ir motyvuoti darbuotojai. Verslo ir administravimo magistras suteikė žinių apie įmonės procesus, o pasirinkta tema (Konkurencinis pranašumas IT įmonėse) paskatino pasigilinti į tuo metu dar kylantį IT sektorių. Aktyvi veikla personalo profesionalų asociacijoje (HR standarto, o taip pat HR strategijos ir taktikos mokymai, įvairūs renginiai) suteikė tvirtą teorinį pagrindą, kuris vėliau pavirto į praktinius ir lengvai pamatuojamus sprendimus įmonėse.

Ekspertinės sritys: personalo valdymo procesai, darbdavio įvaizdžio formavimas, organizacijos kultūros vystymas, pokyčių planavimas ir valdymas, vidinė komunikacija.

Kitos sritys: mokymų planavimas ir įgyvendinimas, kompetencijų modeliai, KPI, atlygio valdymas.

MAXI+ projektų vadovė | Danguolė Subačienė

Ekonomikos magistrė, teisės magistrė, sertifikuota tarptautinės organizacijos mokymo specialistė, vienos pažangiausių  (tame tarpe ir personalo valdyme)  Lietuvos institucijų ilgametė personalo vadovė.

Savo darbinę karjerą (20+ metų) skyrė gilintis į personalo valdymo naujoves ir tobulėjimą. Tai padėjo rasti unikalius sprendimus ir  sukurti pirmąsias viešajame sektoriuje personalo valdymo ir mokymo strategijas,  kompetencijų, darbuotojų ugdymo, motyvacines  ir kt. sistemas, nuo nulio pradėti kurti novatorišką organizacinę kultūrą ir vidinę komunikaciją.

„Personalo valdymas yra strateginė kiekvienos organizacijos kryptis, nes tik žmonės sukuria rezultatą. Kiekviena organizacija, pažindama savo žmones, žinodama jų stiprybes ir  interesus, paskirdama tinkamą atsakomybės lygį, gali pasiekti kur kas geresnių rezultatų. O jeigu dar parinksime tinkamus personalo valdymo sprendimus ir sutvarkysime procesus, rezultatai jus nustebins. Kaip tai padaryti?  Kartu rasime sprendimą.“

Ekspertinės sritys: personalo valdymo procesų tobulinimas, vadovavimas žmonėms ir projektams, darbuotojų mokymo ir ugdymo planavimas, organizacijos kultūros kūrimas, kompetencijų ir motyvacinės sistemos kūrimas ir  vystymas.
Kitos sritys: mokymo ir įmonės renginių organizavimas, vidinė komunikacija.