Mokymai

Dienos Konferencijos įrašas

55 EUR

HR PRO sėkmės arsenalas – online konferencija, kurios metu į vieną vietą pakvietėme skirtingų sričių ekspertus praktikus pasidalinti sėkmės receptais ir nuorodomis HR specialistams, paliesdami sėkmę iš vadybos, sveikatos ir psichologijos pusių.

Renginį sudaro trys blokai:
VADYBA | SVEIKATA | PSICHOLOGIJA.

————–
Trukmė – 10-16.00 val.
Nusiteikite TIKRAM BOOST’ui!!!!
————–

Tik visapusiškai savimi: savo sveikata, savo psichologine būsena ir savo kompetencija besirūpinantis žmogus gali būti sėkmingas ir laimingas. Tik žinodamas, ko nori ir, nuosekliai to siekdamas, jis gali jaustis laimingas ir save realizuojantis.

Tik sveikame kūne - aštrus protas, kuris yra reikalingas priimti sprendimus be galo dinamiškame personalo valdymo specialisto darbe. Tik ramus vidinis žinojimas, kad tai ką darome yra reikalinga ir teisinga, gali padėti pasiekti ambicingiausių tikslų ir turėti norimą rezultatą.

Tik nuolatinis mokymasis, savo kompetencijų stiprinimas ir profesinis augimas padės kurti vertę ir išlikti ten, kur esame.

-------------------------
Trukmė: 10.00 - 16.00 val.
Kaina 55 EUR su PVM
-------------------------

Renginį sudaro trys blokai:

VADYBA – Tai duoklė Jūsų profesinėms kompetencijoms, Jūsų tikslams ir kasdienėms veikloms. Kad Jūs žinotumėte KĄ reikia ir KAIP reikia daryti, kad proto žaidimai Jums netrukdytų, o padėtų veikti.

SVEIKATA – Tai padėka Jūsų kūnui, kuris, tik būdamas sveikas, netrukdys Jums siekti savo tikslų. Puikiai žinome būsenas, kai stokojame energijos ar savijautą, kai negaluodami negalime prisiversti dirbti ties tuo, kas svarbu. Taigi kokios kasdienės rutinos gali padėti Jums išlaikyti sveiką kūną, kurio Jums reikia savo tikslams pasiekti.

PSICHOLOGIJA – gebėjimas išlikti ramiu ir vidinis žinojimas net sudėtingiausiose situacijose, kad galėtume priimti teisingus sprendimus yra tai, kuo gali pasidžiaugti sėkmingi žmonės. Tvirtas stuburas ir ėjimas kiaurai sienomis galimas tik tada, kai mūsų vidinis pasaulis yra švarus arba mes žinome, kaip turime tvarkytis su savo vidiniais demonais. O kaip tai padaryti, kalbėsime būtent šiame bloke.

---------------
14 TEMŲ!
---------------

[VADYBOS blokas]

- Tai kaipgi tapti tuo išsvajotu HR partneriu?
- TOP 5 kompetencijos, kurios yra ir bus svarbiausios HR’ui norinčiam kurti vertę
- Laiko planavimas ir tikslų įgyvendinimas: “Operatyvkė” vs strategija
- Kaip procesai padeda pasiekti aukštesnę personalo valdymo brandą?
- Mitai apie virsmą HR Verslo partneriu

[PSICHOLOGIJOS blokas]
- Kaip kasdienė rutina formuojant savo aprangą, gali kurti pridėtinę vertę mums, kaip profesionalams
- Nenuvalkiota LYDERYSTĖ dirbant su žmonėmis
- ĮSIGALINIMAS: kaip pasikrauti bateriją?
- Patyriminės dirbtuvės:  Pa‘žaiskime galimybes?

[SVEIKATOS blokas]

- Mindfulness nauda ir patyrimas: 3 min. kvėpavimo pauzė
- Mitybos planas, kai nėra laiko pavalgyti
- Emocinės sveikatos palaikymas. Praktinis organizacijos pavyzdys
- 5 kasdienės mankštos pratimai sėdimą darbą dirbančiam žmogui
- Grūdinimosi menas: nuo Nulio iki Ruonio

________

LEKTORIAI 

🏆  Inga Staniūnė | Avia Solution Group personalo direktorė

🏆  Solveiga Grudienė | Primum Esse direktorė

🏆  Povilas Petrauskas | Vadovų koučeris

🏆  Asta Mikalajūnienė | Senior HR Advisor | Global Employee Relations (Western Union)

🏆  Auksė Žukauskienė | SBA Group personalo direktorė

🏆  Milda Sabienė | Verslo psichologė

🏆  Milda Glebutė | Stilistė

🏆  Aistė Gustė-Jančiukienė | Sertifikuota atidos (mindfulness) mokytoja

🏆  Danguolė Subačienė | HR Hint Online personalo projektų vadovė

🏆  Jurga Maculevičiūtė | THE ONE treniruočių studijos įkūrėja ir vadovė

🏆  Alanas Dzeranovas | UŽ 7 MARIŲ Sveikos Gyvensenos Treneris 

🏆  Dalia Vaitkevičiūtė | Gydytoja

🏆  Diana Zarumskienė | HR Hint Online personalo projektų vadovė

🏆  Rūta Gudmonaitė | Organizacijų konsultantė

ir kt.

 

Paieškos ir atrankos mokymai

181.5 EUR

Ieškoti naujų darbuotojų tenka kiekvienai organizacijai.  Šiuose mokymuose dalinsimės praktiniais patarimais ir lengvai pritaikomais įrankiais, kad atrankos procesas būtų patogus, efektyvus ir kokybiškas.
Mokymai – išskirtinai praktiniai. Kodėl? Nes visada buvo ir tebėra įdomiau gautos informacijos, įgytų žinių, kompetencijų, asmeninių stiprybių pritaikymas ir realizavimas praktikoje t.y. organizacijoje.
—–
Susitikmų data 06.15 d. 15.00 – 18.00
Online | Zoom platformoje (įrašas bus pasiekiamas 2 sav. po įvykusių mokymų)

Lektorė
Viktorija Cap-Litvinienė, HR Hint Online projektų vadovė, HR Akademijos lektorė, darbuotojų paieškos ir atrankos ekspertė turinti 12+ metų patirtį personalo valdymo srityje

  • Pagrindinės atsakomybės atrankoje: ką įgyvendina HR žmogus, o ką samdantis vadovas?
  • Kaip padidinti potencialių kandidatų skaičių, kad turėtume iš ko rinktis, su kuo kalbėtis. Ar pasirinkimas 1 iš 1 irgi yra pasirinkimas?
  • Kaip būti konkurencingiems rinkoje? Ar pakanka taikyti rinkos bendras praktikas darbdavio vertės pakete? Kaip įtaigiai iškomunikuoti įmonės vertes potencialiems kandidatams? Su kuo lygiuojamės:  į konkurentus ar į savo organizaciją vakar dieną?
  • Kaip kurti žmonių teigiamą patirtį atrankos procese? Kodėl svarbu kokią patirtį išsineša bet kuris atrankoje dalyvaujantis žmogus? Teigiama vs neigiama žmonių patirtis atrankoje ir ką kokias žinutes apie darbdavį žmonės toliau transliuoja darbo rinkoje?
  • Kokiomis priemonėmis tinkamai ir efektyviai pažinti bei vertinti kandidatus? Kokie metodai efektyviausiai padeda numatyti žmogaus rezultatus būsimoje pozicijoje ir organizacijoje?
  • Kartu su šiais mokymais, kiekvienam dalyviui dovanosiu 30 min laiko indivdualią konsultaciją, kurią gales išnaudoti per 1  mėn. laiko. 

---------
MANO NORASkad šiose dirbtuvėse pasiimtumėte tai, ko Jums iš tikrųjų reikia ir tiek kiek reikia. Kad įgalintumėte save, ir/arba pritraukimo procese dalyvaujančius žmones, mąstyti ir veikti siekiant geriausio rezultato
---------
PRISIPAŽĮSTU, kad visko nežinau, bet esu smalsi ir nuolat mokinuosi, domiuosi gerosiomis praktikomis bei žinoma bandau ir kartais klystu 😊 tai viešai pripažinti man pačiai yra iššūkis, nes rūpi o kaip mano darbą vertintų profesionalesni, su svaresne patirtimi HR ekspertai. Ir atsakau sau ir Jums dvejojantiems – savo nežinojimo pripažinimas yra kelias link žinojimo!
---------
PAŽADU ir ĮSIPAREIGOJU, dalintis savo žiniomis, savo patirtimi, savo klaidomis taip pat gerąsias praktikas/klaidas/pamokas iš organizacijų. Dėsiu pastangas sukurti tokią erdvę kurioje Jūs galėtumėte augti 🚀


Vestų ankstesnių mokymų praktika parodė, kad greta mano pristatomos medžiagos, patarimų, praktinių rekomendacijų, gerųjų ir blogųjų praktikų pavyzdžių,  dalyvių pasidalinimas savo patirtimi taip pat yra vertingas ir svarbus.
Jeigu perskaičius šią informaciją, kilo noras jausmas/noras pabandyti – startuojame 06.15