BLOGAS

29 balandžio, 2021

Konferencija Sėkmės arsenalas! [+įrašas]

Tik visapusiškai savimi: savo sveikata, savo psichologine būsena ir savo kompetencija besirūpinantis žmogus gali būti sėkmingas ir laimingas. Tik žinodamas, ko nori ir, nuosekliai to siekdamas, jis gali jaustis laimingas ir save realizuojantis.

Tik sveikame kūne – aštrus protas, kuris yra reikalingas priimti sprendimus be galo dinamiškame personalo valdymo specialisto darbe. Tik ramus vidinis žinojimas, kad tai ką darome yra reikalinga ir teisinga, gali padėti pasiekti ambicingiausių tikslų ir turėti norimą rezultatą.

Tik nuolatinis mokymasis, savo kompetencijų stiprinimas ir profesinis augimas padės kurti vertę ir išlikti ten, kur esame.


Data: 05.19  (tarptautinės HR dienos išvakarės)
Trukmė: 10.00 – 16.00 val. (bus įrašas)
Kaina 55 EUR su PVM
————————-
ĮSIGYTI BILIETĄ -> https://www.hrhintonline.lt/hrpro
————————

Renginį sudaro trys blokai:

VADYBA – Tai duoklė Jūsų profesinėms kompetencijoms, Jūsų tikslams ir kasdienėms veikloms. Kad Jūs žinotumėte KĄ reikia ir KAIP reikia daryti, kad proto žaidimai Jums netrukdytų, o padėtų veikti.

SVEIKATA – Tai padėka Jūsų kūnui, kuris, tik būdamas sveikas, netrukdys Jums siekti savo tikslų. Puikiai žinome būsenas, kai stokojame energijos ar savijautą, kai negaluodami negalime prisiversti dirbti ties tuo, kas svarbu. Taigi kokios kasdienės rutinos gali padėti Jums išlaikyti sveiką kūną, kurio Jums reikia savo tikslams pasiekti.

PSICHOLOGIJA – gebėjimas išlikti ramiu ir vidinis žinojimas net sudėtingiausiose situacijose, kad galėtume priimti teisingus sprendimus yra tai, kuo gali pasidžiaugti sėkmingi žmonės. Tvirtas stuburas ir ėjimas kiaurai sienomis galimas tik tada, kai mūsų vidinis pasaulis yra švarus arba mes žinome, kaip turime tvarkytis su savo vidiniais demonais. O kaip tai padaryti, kalbėsime būtent šiame bloke.

—————
14 TEMŲ!
—————

[VADYBOS blokas]

– Tai kaipgi tapti tuo išsvajotu HR partneriu?
– TOP 5 kompetencijos, kurios yra ir bus svarbiausios HR’ui norinčiam kurti vertę
– Laiko planavimas ir tikslų įgyvendinimas: “Operatyvkė” vs strategija
Kaip procesai padeda pasiekti aukštesnę personalo valdymo brandą?
– Mitai apie virsmą HR Verslo partneriu

[PSICHOLOGIJOS blokas]
– Kaip kasdienė rutina formuojant savo aprangą, gali kurti pridėtinę vertę mums, kaip profesionalams
– Nenuvalkiota LYDERYSTĖ dirbant su žmonėmis
– ĮSIGALINIMAS: kaip pasikrauti bateriją?
– Patyriminės dirbtuvės:  Pa‘žaiskime galimybes?

[SVEIKATOS blokas]

– Mindfulness nauda ir patyrimas: 3 min. kvėpavimo pauzė
– Mitybos planas, kai nėra laiko pavalgyti
– Emocinės sveikatos palaikymas. Praktinis organizacijos pavyzdys
– 5 kasdienės mankštos pratimai sėdimą darbą dirbančiam žmogui
– Grūdinimosi menas: nuo Nulio iki Ruonio

———–
PILNA DIENOS PROGRAMA
———–


LEKTORIAI
ir jų TEMOS plačiau

🏆  Inga Staniūnė | Avia Solution Group personalo direktorė

Džiaugiamės, kad tokio lygio ekspertai, kaip Inga, dalinsis savo patirtimi kaip tapti HR partneriu aukščiausio lygio vadovų komandose. Štai kelios mintys, apie ką bus jos pranešimas:

  • Kokia mano misija šioje komandoje?
  • HR business partneris – komandos dalis. Kaip neužskubėti, bet ir neužsibūti.
  • Vienas lauke ne karys: pasitikėkime ir įtraukime, tačiau visų pirma – dalinkimės.
  • Kartais tenka pakelti rankas…. tik kiek kiekvienas turime „gyvybių“?

🏆  Solveiga Grudienė | Primum Esse direktorė

Paradoksalu, tačiau sudėtingas žmonijai laikotarpis mūsų – personalo valdymo – gildijai atnešė ne tik iššūkius, bet ir galimybes. Ko reikia, kad mes gebėtume su tais iššūkiais tvarkytis ir kaip juos paversti galimybėmis? Į ką fokusuotis, o ko nebereikia? Ko mokytis patiems ir kokiomis kompetencijomis stiprinti savo komandą? Ką siūlo mokslininkai ir kokios organizacijų patirtys?

🏆  Povilas Petrauskas | Vadovų koučeris

Apie svarbą rasti dalykus, kurie svarbūs ir ilgalaikiai, o ne tik madingi. Apie tai, kodėl svarbu išgirsti visų pirma save ir kaip išgirsti vienam kitą. Galiausiai kaip veikti tai, kas reikalinga ir taip greičiau pasiekti tuos rezultatus, kurių trokštama.

🏆  Asta Mikalajūnienė | Senior HR Advisor | Global Employee Relations (Western Union)

Greitėjant gyvenimo tempui ir vis dar esant neapibrėžtumui, įmonės turi kelis pasirinkimus, kaip padėti darbuotojams tvarkytis su nerimu, stresu, asmeniniais išgyvenimais – nieko nedaryti, spręsti kiekvieną situaciją individualiai, arba kurti kultūrą, kuri skatina žmones savimi rūpintis ir prašyti pagalbos, kai ji reikalinga.

🏆  Auksė Žukauskienė | SBA Group personalo direktorė

Apie HR partnerystę kalbama daug ir senai, bet verslas ir organizacijos dažnai suvokia tai kaip marketinginį triuką, pavadinimo pasikeitimą. O mes juk siekiame vertybinio ir elgsenos virsmo, kuris turėtų ilagalaikę ir tvarią įtaką žmonių ir organizacijos stiprinimui. Pakalbėkime apie mitus susijusius su HR partnerių tapsmu bei kaip galime juos paneigti.

🏆  Milda Sabienė | Verslo psichologė

HR Hint Online tyrimo duomenimis 50% apklaustų vadovų teigia, kad jų organizacijose nėra personalo valdymo strategijos. Tai kaip tada su tikslais, jų irgi neturime?  Kaip išsigryninti ir suformuoti tikslus, kad ne tik operatyviniai, bet ir strategiškai svarbūs, ilgalaikiai, tikslai būtų mūsų kasdienėje dienotvarkėje. Kaip planuoti savo laiką, kad išliktume energingi ir produktyvūs? Kaip išlaikyti balansą dienoje tarp būtinųjų “čia ir dabar” darbų bei ilgalaikių, kuriančių ilgalaikę vertę?

🏆  Milda Glebutė | Stilistė

Įpročių formavimas organizuojant savo rūbų spintą – vis dažniau apie tai kalbame, bet ar tikrai tai mokame?
Ar žinau, koks yra mano įvaizdis ir kodėl tai yra svarbu? Kaip formuoti įpročius kuriant savo aprangos stilių? Kaip susikurti lengvą ir patogią spintą?

🏆  Aistė Gustė-Jančiukienė | Sertifikuota atidos (mindfulness) mokytoja

Gebėjimas skenuoti savo būseną, atliepti į tikruosius savo poreikius su geranoriškumu, tikiu, yra kiekvieno laimingo ir sėkmingo žmogaus gyvenimo įrankis. Ko dabar prašo mano kūnas? Kokios emocijos valdo mano mintis, mano elgesį? Iš kur kyla tokios mintys? Stabtelėjimo ir įsiklausymo praktikos gali ženkliai pagerinti kiekvieno iš mūsų fizinę, emocinę, mentalinę savijautą. Ko pasekoje galime pagerinti savo nuotaiką, gebėjimą atgauti jėgas, padidinti produktyvumą, pasitenkinimo lygį ir gyvenimo kokybę apskritai.

🏆  Danguolė Subačienė | HR Hint Online personalo projektų vadovė

Kas yra personalo valdymo branda ir kaip ji susijusi su procesais? Aptarsime, kodėl verta žinoti savo organizacijos personalo valdymo brandą. Ir kaip su tuo visu, ką žinome kurti daugiau kokybės ir vertės savo organizacijai.

🏆  Jurga Maculevičiūtė | THE ONE treniruočių studijos įkūrėja ir vadovė

Sveikas kūnas yra mūsų energijos šaltinis. Kviesime pasižiūrėti į save kitu kampu ir tuos 5 kasdienius pratimus, kurie padės Jums jaustis patogiai ir energingai. Treniruotę – paskaitą ves viena geriausių Lietuvos trenerių Jurga Maculevičiūtė, THE ONE treniruočių studijos įkūrėja ir vadovė, turinti didesnę negu 16 metų grupinių ir asmeninių treniruočių trenerės patirtį.

🏆  Alanas Dzeranovas | UŽ 7 MARIŲ Sveikos Gyvensenos Treneris 

Paskaitos metu pasidalinsiu savo 1200 dienų iš eilės maudynių šaltame vandenyje. Papasakosiu, kaip iš kovos su baime, tai virsta filosofija, kodėl tai yra „vaistas nuo visų ligų“, parodysiu daugybę grūdinimosi būdų pagal kiekvieno poreikį ir galimybes, papasakosiu apie naudas bei fiziologinius procesus organizme. Apžvelgsime ir grėsmes sveikatai.
Visa tai bus pateikiama su didžiausiu motyvacijos pliūpsniu!

🏆  Dalia Vaitkevičiūtė | Gydytoja

Mūsų kūnas yra mūsų namai – ar susimąstome, kaip juos prižiūrime ir “tvarkome”? Taigi pakalbėkime apie tai, kaip sveikai maitintis ir išlikti energingam, netgi tada kaip dirbame daug ir aktyviai. Kaip rasti laiko ir derinti intensyvų darbą su sveikatai palankiu maitinimusi? 

🏆  Diana Zarumskienė | HR Hint Online personalo projektų vadovė

Išminčiai sako, kad gyvenimas tai žaidimas. Tad leiskite jus pakviesti pažaisti meditaciją ir per kūno pojūčius patirti įsivaizduojamus du pasaulio scenarijus: grįstą konkurencija bei agresija ir kitą – grįstą meile bei palaikymu. Tam visai nereikia specialiai ruoštis, nebent po ranka turėti popierių ir pieštuką įžvalgoms užsirašyti arba nusipiešti.  Aš tikiu, kad po žaidimo ne vienas jūsų, savo duotybes, talentus, įgūdžius, aplinkybes ir savo galimybes pamatys visiškai kitoje šviesoje. O posakis „ Kurk savo ateitį, kol jos nesukūrė kiti“ įgaus visai kitą prasmę. Tai netgi gali tapti Didžiuoju Kvietimu veikti!

🏆  Rūta Gudmonaitė | Organizacijų konsultantė

Įsigalinimas: kas tai ir kam tai? 4 įsigalinimo komponentai.  Pristatymo metu pasvarstysite ar net nutarsite, kurį komponentą vertėtų stiprinti ir kaip, kad (toliau) sėkmingai važinėtumėte gyvenimo „linksmaisiais kalneliais“.


Data: 05.19  (tarptautinės HR dienos išvakarės)
Trukmė: 10.00 – 16.00 val.
Kaina 55 EUR su PVM
————————-
ĮSIGYTI BILIETĄ -> https://www.hrhintonline.lt/hrpro
————————
Po renginio bus įrašas.