Paslaugos

Kai nėra aiškios sistemos ir tvarkos personalo valdyme, verslas susiduria su:

Norėdami to išvengti, VADOVAI skiria savo laiką ir energiją gaisrams gesinti, o ne verslui vystyti. Personalo vadovai šimtus valandų praleidžia sprendimų paieškai, tvarkų ir šablonų rengimui, o ne darbui su žmonėmis ir verslo tikslų įgyvendinimui.

Tvariam personalo valdymui užtikrinti reikia laiko ir pastangų. Susitarti dėl problemų sprendimo ir įsidiegti procesus, kurie tikrai kuria vertę, yra sudėtinga ir užtrunka ilgai, todėl kartais geriau nieko nedaryti, nes darbas atrodo per daug didelis. Ir deja, kol kas daug organizacijų Lietuvoje renkasi būtent šį kelią: personalo valdymo procesai yra chaotiški, vadovai dirba kas kaip supranta ir nebūtinai taip, kaip reikia jų verslui. O tuo tarpu personalo valdymo specialistai savo laiką skiria tam, kas yra paprasčiausia ir sukelia mažiausiai pasipriešinimo – dokumentų tvarkymas ir pavienėms konkrečioms vadovų/darbuotojų užklausoms, nekuriant tvarių procesų ir personalo valdymo sistemų, kurios kuria realią ir ilgalaikę vertę visiems.

 

Kol kas kiekvieno verslo rezultatus pasiekia žmonės. Atsižvelgiant į tai, kaip su jais susitariama, kokiu būdu bendraujama, kokia kultūra organizacijoje formuojama – priklauso, kokius rezultatus verslas gauna.

Problemos ir nepasiteisinę vienos ar kitos pusės lūkesčiai kyla tata, kai neaišku dėl kokio tikslo visi dirbame, kai esame nesusiderinę lūkesčių tarpusavyje, kai esame nesusitarę kaip dirbsime ir galiausiai neturime aiškių atsakymų į elementariausius klausimus, kurie kyla Kasdien: dėl ko aš čia esu, kodėl man mažiau moka nei kolegai, kaip galiu išeiti atostogų, koks mano kitas žingsnis organizacijoje, su kuo galiu pasikalbėti, kai turiu klausimų ir pan.

Kai atsakymai, kaip elgiamės tipinėse ir netipinėse situacijose yra neaiškūs mums, personalo valdymo specialistams ir vadovams – dar daugiau klausimų kyla darbuotojams. Ir tada, vietoje savo tiesioginių funkcijų atlikimo jie piktinasi chaosu organizacijoje, vangiai komunikuojančiais vadovais ir žema savo motyvacija.

Aiškūs, sustyguoti ir profesionaliai įgyvendinami personalo valdymo procesai – kol kas yra patogiausias įrankis susitarimams tarp vadovybės ir darbuotojų užtikrinti.

 

 

Užsisakę jums tinkamą planą, jau po kelių minučių turėsite priėjimą prie mūsų HR Hint Online personalo valdymo procesų gido, kuris padės susidėlioti tokius procesus:

 

 

 

Planai

Mini

599 €    

12 mėn. personalo valdymo procesų gido prenumerata

Personalo valdymo procesų aprašymai Rodikliai, padedantys įvertinti personalo valdymo procesų efektyvumą ir kokybę Nuosekliai parengta medžiaga, padėsianti suvokti organizaciją kaip visumą apimančių personalo valdymo procesų esmę

Midi

799 €    

12 mėn. personalo valdymo procesų gido prenumerata

Personalo valdymo procesų aprašymai Rodikliai, padedantys įvertinti personalo valdymo procesų efektyvumą ir kokybę Būtiniausi ir papildomi šablonai, metodai bei pagalbinės priemonės personalo valdymo poreikiams įgyvendinti ir valdyti Įrankiai ir metodai, personalo valdymą praplečiantys iki visos organizacijos valdymo, padedantys giliau pažinti žmones ir priimti unikalius sprendimus

Maxi

999 €    

12 mėn. personalo valdymo procesų gido prenumerata

Personalo valdymo procesų aprašymai Rodikliai, padedantys įvertinti personalo valdymo procesų efektyvumą ir kokybę Būtiniausi ir papildomi šablonai, metodai bei pagalbinės priemonės personalo valdymo poreikiams įgyvendinti ir valdyti Įrankiai ir metodai, personalo valdymą praplečiantys iki visos organizacijos valdymo, padedantys giliau pažinti žmones ir priimti unikalius sprendimus Konsultacijos (3 val.) formuojant personalo valdymo procesus ir adaptuojant HR Hint Online įrankius