BLOGAS

10 gruodžio, 2019

HR Hint Online vertė ir nauda organizacijoms

HR Hint Online personalo valdymo procesų gidas – tai vieta, kurioje trumpai ir paprastai aprašyti visi pagrindiniai personalo valdymo procesai. Žingsnis po žingsnio, ką daryti ir į ką atkreipti dėmesį formuojant, diegiant ir koreguojant personalo valdymo procesus organizacijoje. Vienoje vietoje patalpinti ne tik aprašymai, bet ir procesui diegti reikalingi šablonai, įrankiai, metodai ir priemonės, kurias galite parsisiųsti į savo kompiuterį.

HR Hint Online tikslas

HR Hint Online paslaugos ir personalo valdymo procesų gidas sukurtas tam, kad būtų paspartintas personalo valdymo procesų vystymąsis Lietuvoje organizacijas išlaisvinant nuo darbų, kurie nekuria vertės. 80 – 90 % procesų kiekvienoje organizacijoje yra vienodi. Skiriasi kultūra, vertybės, organizacijos išsivystymo ir biurokratinio valdymo lygis. Taigi mūsų sprendimas skatina tai, kas universalu visose organizacijose pasiimti jau kaip sukurtą produktą ir neišradinėti dviračio. O laiką, kuris būtų skiriamas dviračio išradinėjimui, skirti tam, kas kuria realią vertę: procesų diegimui (nes sudėliojus juos popieriuje jie savaime nepradeda gyvuoti), darbui su žmonėmis ir specifiniais verslo poreikiais.

Procesų aprašymo principai

Mūsų paruoštose gairėse trumpai aprašytas kiekvieno proceso etapas, o jo įgyvendinimui yra paruošti dokumentai (šablonai, tvarkos, atmintinės, pan.), kuriuos galite atsisiųsti, pasikoreguoti pagal savo poreikius ir iš karto naudoti. Tarkime, nusprendėte susistyguoti darbuotojų adaptacijos procesą. Vienas veikimo kelias yra proceso etapus susidėlioti savarankiškai ir skirti begalę laiko medžiagai pasiruošti. Kitas, laiką taupantis sprendimas būtų, visus pagrindinius aprašymus bei reikiamus dokumentus parsisiųsti iš HR Hint Online HR procesų gido, kuriame:

Tai yra tik vieno proceso pavyzdys, tačiau HR Hint Online gairėse tokiu principu aprašyti visi pagrindiniai personalo valdymo procesai ir sukelti visi reikalingi įrankiai/šablonai jų įgyvendinimui organizacijoje (250+ skirtingų dokumentų, kurie išbandyti, atitinka gerąją praktiką, LR darbo kodekso ir kitų įstatymų reikalavimus). Daugiau apie tai, čia.

Bendradarbiavimas su HR Hint Online

Gyvuojame daugiau nei metus ir pastebėjome, kad dėl pateiktos informacijos ir dokumentų gausos klientai nespėja pasinaudoti visu sukurtu turiniu ir adaptuoti jį savo poreikiams. Nuolatos tobuliname ne tik gidą, bet ir bendravimo su klientais modelius ieškodami sprendimų, kaip kurti dar daugiau vertės kiekvienam, kuris pasirenka būti mūsų klientu.

Vienas iš tokių sprendimų – konsultacinės valandos, kurios priklauso kiekvienam įsigijusiam mūsų MAXI ar MIDI planą. Kitaip tariant, klientas gauna ne tik prisijungimą prie mūsų sistemos, bet ir papildomą pagalbą iš mūsų komandos ištisus metus. Kam gali būti skirtos konsultacinės valandos:

  • Darbų plano pasirengimui. Susitikimas su HR Hint Online komanda padės geriau suvokti, kaip efektyviai dirbti su gidu, išsigryninti propritetus, sustyguoti darbų planą. Po susitikimo klientas gauna detalų procesų diegimo planą su aiškiomis nuorodomis į gido turinį.
  • Naujų dokumentų parengimui. HR Hint Online gide yra 250+ skirtingų dokumentų (šablonų, metodų, tvarkų, pan.), tačiau suprantame, kad kiekviena organizacija turi skirtingus poreikius. Todėl HR Hint Online komanda paruoš bet kokį su personalo valdymo procesais susijusį dokumentą, kurio klientas nerado gide.
  • Trumpiems susitikimams/folowup sesijoms, kurių metu aptariamas progresas, kilę sunkumai procesų vystymo etapuose, papildomi sprendimai, kad tikslai būtų pasiekti taip, kaip sutarta.
  • Įvairiems techniniams darbams, kurie užima laiko ir juos galima atlikti nuotoliniu/nėra poreikio būti labai įsigilinus į situaciją (apklausos duomenų susisteminimas ir apibendrinimas, prezentacijų ir metodinių medžiagų rengimas, tvarkų rašymas, kt.)
  • Įvairiems personalo valdymo projektams, kuriuose reikalinga papildoma kompetencija ar resursai.

Tai yra tik dalis mūsų sprendimų, kurių dėka išlaisviname klientų laiką. Savo paslauga mes skatiname personalo valdymo specialistus išdrįsti ieškoti pagalbos, augti ir vystant savo organizaciją tapti tikrais verslo partneriais, todėl esame pasiruošę dialogui ir bendrystei formuojant personalo valdymo procesus, kurie augina verslą.

***

HR Hint Online personalo valdymo procesų gide yra pateikti procesų aprašymai ir šablonai bei įrankiai  jiems įgyvendinti šiems procesams: darbuotojų atranka, darbuotojų adaptacija, veiklos valdymas, organizacijos struktūra, darbuotojų ugdymas, atlygio valdymas, darbo santykių valdymas, organizacijos kultūra, darbdavio įvaizdis.