Apie

Vizija: Geriausi personalo valdymo procesų ir sistemų diegėjai bei valdytojai Lietuvoje.

Misija: Padedame verslui kurti bei efektyviau įgyvendinti personalo valdymo procesus.

Kodėl esame HR Hint?

Būtent dėl to teikiame užuominas (hint’us) kiekvienam personalo valdymo klausimui organizacijoje išspręsti neišeinant iš darbo vietos ir taip taupome Jūsų laiką. O verslams, kurie neturi personalo valdymo specialisto – siūlome pasinaudoti mūsų komandos kompetencija.

HR Hint Online įkūrėja | Giedrė Vaitiekūnaitė – Urbanovič

Sėkmingo personalo valdymo profesionalė, veiklos ir karjeros vystymo trenerė, lektorė ir karjeros, savirealizacijos seminarų autorė. Moteris, kuri mano, kad veikti tai, ko nori širdis, yra JĖGA, o stipriausia ir keičianti jėga naujuose individualiai pasirinkto gyvenimo įvykiuose ir potyriuose yra sąmoningas veikimas. Daugiau nei 10 metų praktinė personalo valdymo patirtis skirtingo verslo sektorių įmonėse įžiebė greitą reakciją, priimant efektyvius sprendimus. Personalo valdymo procesų kūrimas ir diegimas užtikrinant organizacijos vystymą remiantis vyraujančiomis tendencijomis bei gerąja praktika. Žmogiškųjų išteklių valdymo magistro laipsnis ir psichologijos studijos suteikia galimybes aiškiai suvokti ir pamatyti, tai kas neigiamai veikia komandos, kolektyvo, didelės verslo organizacijos energijos lauką ir pasiūlyti tinkamus pokyčius žengimui į finansinį augimą, pasitelkiant vidinės kultūros personalo valdymo ypatumus ir strateginius virsmo veiksmus.

Asmeninis mano tikslas – kelti personalo valdymo lygį Lietuvos organizacijose.

Ekspertinės sritys: personalo valdymo procesai, vadovavimas, talentų potencialo identifikavimas ir jų vystymas, asmeninio efektyvumo didinimas, organizacijos kultūros vystymas, atlygio ir papildomų naudų valdymas.
Kitos sritys: organizacijos valdymas, pokyčių planavimas ir valdymas.

HR Hint Online verslo partnerė | Asta Mikalajūnienė

Sertifikuota personalo valdymo profesionalė, kuri nuolat domisi personalo valdymo tendencijomis, ne tik apie jas žino, bet ir patikrina praktiškai. Per savo darbinę karjerą dirbo tiek viešajame sektoriuje, tiek tarptautinio, tiek lietuviško kapitalo įmonėse. Nuo 0 kūrė visą HR įmonės sistemą vidutinio dydžio įmonėje, konsultavo nevyriausybinio sektoriaus organizacijas, o taip pat žmones karjeros planavimo klausimais.

Žmogus, kuriam svarbu įmonių progresas, bet ne mažiau – laimingi ir motyvuoti darbuotojai. Verslo ir administravimo magistras suteikė žinių apie įmonės procesus, o pasirinkta tema (Konkurencinis pranašumas IT įmonėse) paskatino pasigilinti į tuo metu dar kylantį IT sektorių. Aktyvi veikla personalo profesionalų asociacijoje (HR standarto, o taip pat HR strategijos ir taktikos mokymai, įvairūs renginiai) suteikė tvirtą teorinį pagrindą, kuris vėliau pavirto į praktinius ir lengvai pamatuojamus sprendimus įmonėse.

Ekspertinės sritys: personalo valdymo procesai, darbdavio įvaizdžio formavimas, organizacijos kultūros vystymas, pokyčių planavimas ir valdymas, vidinė komunikacija.

Kitos sritys: mokymų planavimas ir įgyvendinimas, kompetencijų modeliai, KPI, atlygio valdymas.

Personalo projektų vadovė | Danguolė Subačienė

Ekonomikos magistrė, teisės magistrė, sertifikuota tarptautinės organizacijos mokymo specialistė, vienos pažangiausių  (tame tarpe ir personalo valdyme)  Lietuvos institucijų ilgametė personalo vadovė.

Savo darbinę karjerą (20+ metų) skyrė gilintis į personalo valdymo naujoves ir tobulėjimą. Tai padėjo rasti unikalius sprendimus ir  sukurti pirmąsias viešajame sektoriuje personalo valdymo ir mokymo strategijas,  kompetencijų, darbuotojų ugdymo, motyvacines  ir kt. sistemas, nuo nulio pradėti kurti novatorišką organizacinę kultūrą ir vidinę komunikaciją.

„Personalo valdymas yra strateginė kiekvienos organizacijos kryptis, nes tik žmonės sukuria rezultatą. Kiekviena organizacija, pažindama savo žmones, žinodama jų stiprybes ir  interesus, paskirdama tinkamą atsakomybės lygį, gali pasiekti kur kas geresnių rezultatų. O jeigu dar parinksime tinkamus personalo valdymo sprendimus ir sutvarkysime procesus, rezultatai jus nustebins. Kaip tai padaryti?  Kartu rasime sprendimą.“

Ekspertinės sritys: personalo valdymo procesų tobulinimas, vadovavimas žmonėms ir projektams, darbuotojų mokymo ir ugdymo planavimas, organizacijos kultūros kūrimas, kompetencijų ir motyvacinės sistemos kūrimas ir  vystymas.
Kitos sritys: mokymo ir įmonės renginių organizavimas, vidinė komunikacija.

Personalo projektų vadovė | Viktorija CAP Litvinienė

Verslo psichologijos magistrė, turinti 10+ metų patirties personalo valdymo srityje privačiame sektoriuje (prekyba,paslaugos).

„Įsiklausymas į tikruosius kliento poreikius, atvira komunikacija, nuoseklios pastangos – yra mano darbo principai siekiant geriausio rezultato.

Ekspertinės sritys: darbuotojų pritraukimas, atranka, adaptacija, vidinė komunikacija, veiklos valdymas, pokyčių valdymas, tyrimai įmonės viduje, darbuotojų atsakomybių išsigryninimas, atlygio ir papildomų naudų valdymas, personalo valdymo procesai.

Personalo projektų vadovė | Diana Jurkštaitė-Zarumskienė

Visuomet siekia aukštų standartų ir kitaip nei buvo vakar. Per savo sėkmingą devyniolikos metų darbinę patirtį viešajame ir privačiame sektoriuose, įgijo bendradarbiavimo patirties tiek su aukščiausio lygio vadovais, tiek su darbininkais. Moteris didžiuojasi savo gebėjimu išgirsti žmones, juos jungti ir padėti susikalbėti vadovams ir pavaldiniams, nes jai rūpi tiek efektyvumas, tiek emocinis klimatas darbo vietose.

Aiškūs ir valdomi personalo procesai, lyg rodiklis – kad kiekvienam įmonės veiklos dalyviui rūpi kaip ir kokį indėlį jis įdeda į bendrą tikslą. Rezultatas graži bendradarbiavimo sinergija, kurioje pasiekti asmeniniai tikslai atitinkamai atspindi bendrus įmonės veiklos rezultatus.

Dėka iniciatyvumo, gebėjimo organizuoti ir pastabumo Diana įgyvendino projektus, kurie prisidėjo prie įmonės teikiamų paslaugų standartų augimo, darbuotojų darbo vietų tobulinimo ir jų karjeros augimo galimybių vystymo.
Kasdieną pati tobulėjanti ji įkvepia tai daryti kitus. Diana turi aiškiai išreikštą ketinimą savo organizacinę, procesų gerinimo, taip pat harmoningo asmeninio augimo patirtį panaudoti projektuose, kurie įgalina kitus tobulėti ir tapti savo gyvenimo profesionalais.

Ekspertinės sritys: kokybės ir personalo valdymo procesai, darbdavio įvaizdžio formavimas, organizacijos kultūros vystymas, vidinė ir išorinė komunikacija, vadovavimas.
Kitos sritys: mokymų planavimas ir įgyvendinimas, renginių organizavimas, holistinis koučingas.

.