BLOGAS

4 gruodžio, 2020

Emocinė gerovė

#REstart arba Vadovas irgi žmogus.

-Ką daryti kai pareiga šaukia, o jauti, kad nebepajėgi veikti visu šimtu procentu?
Gyvenimo tempas greitėja, o žmogaus prigimtis yra linkusi involiucionuoti kiekvieną dieną, t. y. senti. Gera žinia ta, kad žmogaus gyvenimo trukmė ilgėja ir daugelis mūsų turime planų būti aktyviais ir naudingais visuomenės veikėjais kaip įmanoma ilgiau. Maža to, mes norime mėgautis tuo ką darome kiekvieną dieną.

Mes taip gerai žinome, kad techniškai netvarkinga mašina pačiu netinkamiausiu momentu suges; be kuro arba įpylus ne tokį ji net iš vietos nepajudės. Kompiuteris be pakrovėjo išsijungs. Jei neturi pinigų, tam, kad kažką nupirktum, reikia jų sukaupti.
Bet su savimi dažnai mes drastiškai eksperimentuojame, aliname save be tinkamo poilsio, maisto, ignoruojame fizinius ir emocinius poreikius ir tuo pat metu save daliname, net nesusimąstydami ar tai ką duodame mūsų aplinką praturtina ar nuskurdina/prievartauja.

Pavyzdžiui tiek lengvas nerimas, tiek bet kokia agresijos forma kyla iš fizinių ir psichinių jėgų trūkumo. Užgniaužti, neišreikšti ir nepatenkinti fiziniai ir emociniai poreikiai pasireiškia skausmu, o ilgainiui kaip lėtinės (net onkologinės) ligos. Kita vertus, dažnu atveju tai yra vienintelė galimybė sustabdyti žmogų, tam, kad jis atsigręžtų į save.

-Kodėl ši teorinė – praktinė paskaita /workshopas vadovams?
Jį sudėliojome iš tikrojo poreikio, kuomet į mus kreipėsi kelios įmonės su klausimais ką daryti, nes vadovas rėkia, tranko durimis, atrodo pervargęs, komanda nenori ir bijo sekti jo nurodymų bei imtis darbų. Manome, jis naudingas kiekvienam darbuotojui, tačiau kriziniu laikotarpiu akys krypsta būtent į lyderius, kuria kryptimi jie ves, o tai yra ir garbė, ir atsakomybė, ir spaudimas vienu metu. Vadovas taip pat tik žmogus ir labai dažnu atveju, jis yra puikus vadybininkas ir ekspertas, jis kūrė savo sėkmę iš talentų ir kompetencijų, darbui skyrė didžiąją dalį savo laiko, ignoruodamas kitų resursų papildymo būtinumą, jis pamiršo kokybiškai ilsėtis. Maža to, vis dar labai populiaru dieną naktį siekti tikslų, tik retas, kuris turi tikslą – efektyviai ilsėtis. O kokybiškas poilsis tiesiogiai įtakoja gebėjimą vadovauti, mąstyti novatoriškai, ilgai išlikti darbingu, charizmatišku, empatišku, sėkmingai spręsti neišvengiamai kylančius sunkumus, kurti tvirtus santykius su aplinka, visavertiškai prisidėti prie visuomenės gerovės kūrimo.

Taip pat aišku – tai, ką lyderiai perpranta jie perduoda žmonėms, kurie jais pasitiki ir seka, vienas sąmoningas lyderis, gali įkvėpti šimtus ar tūkstančius žmonių kas dieną pasirinkti gyventi sąmoningai prasmingą gyvenimą.

Pagarba sau ir sveikas gyvenimo būdas puoselėjantis kūną, protą ir sielą yra viena efektyviausių priemonių ugdant fizinę ir psichinę ištvermę, atsparumą stresui bei masinėms baimės psichozėms, kas yra aktualu šiuo pasaulinės pandemijos laikotarpiu.

Kaip ir visos, net ir pačios sudėtingiausios kelionės prasideda nuo pirmų žingsnių.
Tad darsyk apie viską trumpai. Teorinė – praktinė paskaita /workshopas re’STARTAS Vadovams – regeneracijos rutina, apjungianti kūną, protą ir sielą (apie tris val.).

🔸 pagarba fiziniam kūnui per discipliną (miego svarba, mityba, fizinis aktyvumas ir patarimai iš EP)
🔸 kaip kvėpuoju taip gyvenu (proto ir kvėpavimo ryšys, praktiniai pratimai)
🔸 stebėtojo Malonė (tikėjimas, akimirkos galia, santykis su tėvais, došų disbalansas?)
🔸 praktinė dalis (autogeninė meditacinė praktika – joga Nidra)

Sėkmingas žmogus visų pirma yra sveikas žmogus, kuris rūpinasi savo fizine ir psichine sveikata. Jei nors vieną išgirstą dalyką imsite taikyti, tai bus investicija į Jūsų:

🔸 sveikatą,
🔸 miego ir poilsio kokybę,
🔸 santykius,
🔸 asmeninį produktyvumą.
🔸 bendrą Pasitenkinimą Gyvenimu.
🔸 Gebėsite atpažinti, savo būseną, pvz., identifikuoti kada esate streso būsenoje ir pasirinkti tinkamą įrankį būsenai stabilizuoti.
🔸 Sąmoningai pasirinkti kvėpavimo būdą tam, kad: nuraminti minčių srautą, išsaugoti pusiausvyrą, atsipalaiduoti arba atvirkščiai susikaupti ir suaktyvinti energiją prieš svarbų pokalbį ar susitikimą.
🔸 Veikti iš pertekliaus, o ne trūkumo būsenos.


WORKSHOP’o DETALĖS 
🔸 Praktinė paskaita skirta Jūsų įmonės vadovų, padalinio vadovų komandai
🔸 Trukmė – 3 val.
🔸 Vyksta iš anksto suderintu laiku g
yvai (ne karantino laikotarpiu) arba Online ZOOM platformoje
🔸 Praktinei daliai reikia vietos atsigulti, kilimėlių ir pledukų

WORKSHOP’o KAINA
600 EUR + PVM

WORKSHOP’o VERTĖ:

Po mokymų Jūs:
– Žinosite paros režimo principus ir naudą, juos taikydami pagerinsite miego ir poilsio kokybę.
– Sužinosite apie kvėpavimo ir proto būsenos ryšį, išmoksite praktiškai keisti būsenas per kvėpavimą (nuraminti minčių srautą, išsaugoti pusiausvyrą, atsipalaiduoti arba atvirkščiai susikaupti ir suaktyvinti energiją prieš svarbų pokalbį ar susitikimą).
– Patirsite poilsį per sąmoningą miegojimą, tai efektyvus streso mažinimo būdas.
– Turėsite įrankių, įgailinančių efektyviai ilsėtis, paketą, kurie užtikrina aukštą asmeninį produktyvumą kiekvieną dieną.


Jei turite klausimų dėl eigos, detalių,  ar mokėjimų –
nedvejojant susisiekite su mumis!
el. p. giedre@hrhintonline.lt